IHS DESIGN
ÚVOD
REKLAMNÍ NÁPISY POTISKY AUTOPLACHET REKLAMNÍ TABULE GRAFICKÉ NÁVRHY CENY ADRESA
TELEFONY
 
© IHS DESIGN

Reklamní nápisy

   Reklamní nápisy, loga a grafika slouží k označování firemních vozidel, obchodů, vývěsních štítů a provozoven. Vyrábí se ze samolepících fólií na řezacím plotru, nebo digitálním tiskem.

   Vybrat si můžete fólie nejrůznějších druhů a barev od mnoha výrobců. Na vozidla a do exteriéru používáme výhradně fólie s exteriérovou životností 8 let. Řezací plotr, který používáme má řeznou šířku 130 cm, digitální tisk 137 cm a proto můžeme zhotovit požadovaný nápis, nebo grafiku v této šířce bez spojů mezi fóliemi. Větší formáty jsou spojeny z více dílů. Digitální tisk je proveden solventními inkousty v lesklém provedení s možností laminace.

   Reklama na firemním vozidle, prodejně nebo provozovně patří mezi účinné a levné řešení pro zviditelnění Vaši firmy, nebo výrobku u zákazníků. Není třeba platit za drahé pronájmy reklamních ploch a navíc reklama na vozidle je účinná na místech kde působíte.

   Lepení reklamy na vozidle je možné provést přímo u Vás, pokud máte vhodné prostory, tzn. kryté bezprašné místo bez přímého slunce, garáž nebo halu s dostatečným prostorem. Lepení reklamy na výlohy a vývěsní štíty vyžaduje teplotu nad 15°C a bezvětří.

UKÁZKY PRÁCE